Gala CS Crisul 2010 !

| 1 Comment

Tot saptamana asta am fost prezent la premierea sportivilor de la CS Crisul.

Individual:

Locul 1 – Bianca Lazar Fazekas – atletism (aruncarea ciocanului si aruncarea discului) – locul 6 la Jocurile Olimpice tineret Singapore, locul I la CN juniori I sala, locul 1 la CN juniori II sala, locul 1 la CN junioare I aer liber, locul 3 la CN de seniori, locul 3 la CN de tineret (ciocan), locul 2 la CN juniori II (disc)

biancafazekasCS.jpg

Locul 2 – Ruth Barna – judo – locul 5 la CE juniori II, locul 1 J Balcanice juniori II, locul 1 CN juniori, locul 3 Cupa Europeana cadeti Zagreb, locul 2 Cupa Europeana cadeti Berlin, locul 2 Cupa Europeana cadeti Cehia, locul 3 Cupa Europeana cadeti Ploiesti, locul 3 CN echipe cadeti

ruthbarnaCS.jpg

Locul 3 – Alexandru Mehes – atletism (aruncarea ciocanului) – locul 1 CN juniori I sala, locul 1 CN juniori I aer liber, locul 2 CN tineret, locul 3 CN seniori

alexandrumehes.jpg

Locul 4 – Adrian Pop – atletism (aruncarea ciocanului) – locul 1 la CN tineret sala, ciocan, locul 1 la CN tineret aer liber, locul 2 la CN seniori sala, locul 3 CN seniori aer liber

adrianpopCS.jpg

Locul 5 – Andreea Paul – box – locul 1 CN juniori I

andreeapaul.jpg

Locul 6 – Noemi Halas – judo – locul 2 CN juniori II

noemihalas.jpg

Locul 7 – Paula Kanalas – judo – locul 3 CN juniori I, locul 3 CN juniori III

paulakanalas.jpg

Locul 8 – Paul Cret si Ioan Cret – fotbal-tenis – locul 1 CM dublu, locul 1 la CN de juniori

ioanpaulcret.jpg

Locul 9 – Arnold Gale – karate modern – locul 5 la CM shotokan seniori Istanbul, locul 1 la CN shotokan tineret Botosani, locul 1 la CN tineret interstil Bucuresti, locul 3 la CN shotokan seniori Oradea (+84 kg)

arnoldgaleCS.jpg

Locul 10 – Daiana Poleac – karate modern – locul 5 la CM shotokan juniori, locul 3 la CM juniori echipe, locul 1 CN tineret shotokan, locul 2 CN juniori int (53 kg)

daianapoleac.jpg

Locul 11 (premiu special) – Bianca Benea – locul 1 CN spada (11 ani)

biancabenea.jpg

Echipe: Jocuri

Locul 1 – Polo – Juniori I
Antrenor: Cimpianu Ciprian

cipriancampian.jpg

Locul 2 – Polo – Juniori II
Antrenor: Eugen Bajenaru

eugenbajenaru.jpg

Locul 3 – Polo – Juniori III
Antrenor: Eugen Bajenaru

Echipe: Individual

Locul 1 – judo – Juniori III
Antrenor: Olimpia Ianc

olimpiaianc.jpg

Locul 2 – fotbal-tenis – dublu
Antrenor: Gheorghe Gradinaru

fotbaltenisCS.jpg

Locul 3 – fotbal-tenis – triplu
Antrenor: Gheorghe Gradinaru

Alte Poze:

Articole Relevante:

Poze si Rezumat Gala Sportului Bihorean 2010 !

Gala Premiilor LPS 2010 !

Gala Premiilor CSU Oradea 2010 !

CSM Oradea si-a premiat sportivii !

One Comment

  1. Pingback: Bianca Benea premiata la Gala CS Crisul ! || Scrima.info

Leave a Reply

Required fields are marked *.