Poze Gala CSU Oradea 2012 !

| 0 comments

Saptamana trecuta am participat si la Gala Clubului Universitar Sportiv, la care s-au dat urmatoarele premii:

Sporturi Olimpice:

Loc 1 – Deiac Cornelia – atletism (saritura in lungime) – 2x loc 1 CN, loc XVII CM, lox 2 Balcaniada

deiaccorneliacsu2012copy_zpsd2a2bd63.jpg

Loc 2 – Pop Francesca – tir sportiv (pistol) – 2x loc 1, loc 2 si 4 CN, 2x loc 2 si 2x loc 3 CN juniori, 3x loc 1 CR, loc XVII CE, 2x loc 3 Shooting Hopse Pilzen (tineret) si loc 4 International Junior Competition Suhl, Germania (tineret)

popfrancescacsu2012copy_zps1a9eb53f.jpg

Loc 3 – Ligia Grozav – atletism (saritura in inaltime) – loc 1 si 2 CN tineret, loc 4 CN seniori, loc XIV CM, loc 2 Balcaniada

ligiagrozavcsu2012copy_zpscd14d36a.jpg

Loc 4 – Anton Andrada – gimnastica ritmnica – loc 2 CN, 4x loc 3 CN, loc 2 CR

antonandradacsu2012copy_zpse8b228c2.jpg

Loc 5 – Sasca Andrei – atletism (saritura in lungime) – 2x loc 2 CN, loc 1

sascaandreicsu2012copy_zps48ea5643.jpg

Loc 6 – Szucs Csongor – tir sportiv (pistol) – loc 2 CN, loc 5 CN, loc 2 CR

szucscsongorcsu2012copy_zps1d11c1c2.jpg

Loc 7 – Sidea Cristian – atletism (400 metri garduri) – loc 1, 2 si 3 CN tineret, loc 4 si 5 CN seniori (n-a fost prezent)

Loc 8 – Halai Erika – atletism (triplusalt) – 2xloc 3 CN si 2x loc 1 la CU (universitar)

halaierikacsu2012copy_zps0c4b6be9.jpg

Loc 9 – Iancu Teodor – tir sportiv (pistol) – loc 1 CN juniori, loc 2 CN juniori, loc 3 CN juniori, loc 5 si 6 CN seniori

iancuteodorcsu2012copy_zps744e44b1.jpg

Sporturi Neolimpice:

Loc 1 – Ilas Sebastian Marius – karate – 2xloc 3 CE

sebastianilascsu2012copy_zpsb6c1ab68.jpg

Loc 2 – Chirila Viviana – karate – loc 3 CE, loc 5 CE

chirilavivianacsu2012copy_zpscdfc46b2.jpg

Loc 3 – Pelle Carmen – karate – loc 1 CN, loc 5 CE

pellecarmencsu2012copy_zps5de89a43.jpg

Loc 4 – Koloczi Norbert – karate – loc 1 CN

kolocsinorbertcsu2012copy_zpse8ffdfce.jpg

Loc 5 – Ardelean Stefan – karate – loc 2 CN, loc 5 CN tineret

ardeleanstefancsu2012copy_zpsccf423e5.jpg

Loc 6 – Lupu Martina – fitness – loc 2 CN, loc 3 CN juniori, loc 4 CR

lupumartinacsu2012copy_zpsa634405f.jpg

Loc 7 – Padure Georgiana – fitness – loc 3 CN si loc 3 CR

paduregeorgianacsu2012copy_zpse64275b6.jpg

Loc 8 – Parti Zsolt – karate – loc 3 CN

partizsoltcsu2012copy_zps7d3a422a.jpg

Leave a Reply

Required fields are marked *.