Oradeni pe podium la CN de judo pentru copii !

| 0 comments

In 14-15 mai s-a desfasurat la Bistrita Etapa Finala Euroregiunii 6 NV din CN de Judo pentru copii U11, U13 si U15. Competitia a reunit la start 240 de sportivi de la 22 de cluburi din tara.

U15
Sergiu Farcas – loc 2 la 38 kg (JC Liberty LPS Bihorul, antr Aurelian Fleisz, Alexandru Goncearenko)
Lavinia Alexandru – loc 3 la 57 kg (JC Liberty LPS Bihorul, antr Aurelian Fleisz, Alexandru Goncearenko)
George Bucurean – loc 3 la 42 kg (JC Liberty LPS Bihorul, antr Aurelian Fleisz, Alexandru Goncearenko)
Szalacsi George – loc 3 la 42 kg (JC Liberty LPS Bihorul, antr Aurelian Fleisz, Alexandru Goncearenko)
Sergiu Valcan – loc 3 la 50 kg (JC Liberty LPS Bihorul, antr Aurelian Fleisz, Alexandru Goncearenko)
Cristina Birta – loc 3 la 48 kg (JC Liberty LPS Bihorul, antr Olimpia Ianc)
Stefan Fodor – loc 3 la 38 kg (JC Liberty LPS Bihorul, antr Olimpia Ianc)
Orszag Levente – loc 3 la 38 kg (JC Liberty LPS Bihorul, antr Olimpia Ianc)
Catalin Popa – loc 3 la 50 kg (JC Liberty LPS Bihorul, antr Olimpia Ianc)

U13
Darius Mudura – loc 1 la 38 kg (JC Liberty LPS Bihorul, antr Aurelian Fleisz, Alexandru Goncearenko)
Bogdan Argyelean – loc 2 la 34 kg (JC Liberty LPS Bihorul, antr Aurelian Fleisz, Alexandru Goncearenko)
Florin Suciu – loc 2 la +55 kg (JC Liberty LPS Bihorul, antr Aurelian Fleisz, Alexandru Goncearenko)
Cristina Magui – loc 3 la 32 kg (JC Liberty LPS Bihorul, antr Aurelian Fleisz, Alexandru Goncearenko)
Razvan Stoica – loc 3 la 30 kg (JC Liberty LPS Bihorul, antr Aurelian Fleisz, Alexandru Goncearenko)
Denis Trif – loc 3 la 30 kg (JC Liberty LPS Bihorul, antr Aurelian Fleisz, Alexandru Goncearenko)
Cristian Botnaru – loc 3 la 38 kg (JC Liberty LPS Bihorul, antr Aurelian Fleisz, Alexandru Goncearenko)
Denis Alexandrache – loc 3 la 39 kg (JC Liberty LPS Bihorul, antr Aurelian Fleisz, Alexandru Goncearenko)
Cristina Trifan – loc 1 la 52 kg (JC Liberty LPS Bihorul, antr Olimpia Ianc)
Calina Constantache – loc 2 la 29 kg (JC Liberty LPS Bihorul, antr Olimpia Ianc)
Solomon Barburas – loc 2 la 46 kg (JC Liberty LPS Bihorul, antr Olimpia Ianc)
Darius Butusina – loc 1 la 46 kg (CS Gym Oradea)
Mihai Surducan – loc 1 la 34 kg (CS Gym Oradea)

U11
Dominic Ludescher – loc 1 la 34 kg (JC Liberty LPS Bihorul, antr Aurelian Fleisz, Alexandru Goncearenko)
David Dragos – loc 1 la 50 kg (JC Liberty LPS Bihorul, antr Aurelian Fleisz, Alexandru Goncearenko)
Alexandru Popa – loc 2 la 34 kg (JC Liberty LPS Bihorul, antr Aurelian Fleisz, Alexandru Goncearenko)
Kasziba David – loc 2 la 50 kg (JC Liberty LPS Bihorul, antr Aurelian Fleisz, Alexandru Goncearenko)
Cristian Popa – loc 3 la 38 kg (JC Liberty LPS Bihorul, antr Aurelian Fleisz, Alexandru Goncearenko)
Cristina Ungureanu – loc 1 la 48 kg (JC Liberty LPS Bihorul, antr Olimpia Ianc)
Thomas Morar – loc 2 la 30 kg (JC Liberty LPS Bihorul, antr Olimpia Ianc)
Tudor Blahuta – loc 2 la 42 kg (CS Gym Oradea)
Jessica Tanca – loc 2 la 32 kg (CS Gym Oradea)

Leave a Reply

Required fields are marked *.